Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Islamabad: rząd federalny, firmy zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej, Zarząd odpowie na pytanie z listy.

Spółki energetyczne rady nadzorczej do samofinansowania projektów, zatwierdzania rozwiązań dla odpowiedzialnych i odpowiadania na jego wniosek sekretarzowi Wydziału Energetyki w imieniu obaw wyrażonych po tym, jak nie podjęto decyzji.

Źródła podały, że Express Tribune poinformował, że poruszono na nim kwestię posiedzenia Komitetu Wykonawczego Krajowej Rady Gospodarczej (ایکنک). Wszyscy członkowie zarządu rządowego powoływani na zasadzie politycznej, czyli zajmujący się sprawami administracyjnymi w ramach interwencji, są tutaj.
ایکنک na spotkaniu zauważono, że zarząd odpowiedzialny za podejmowanie decyzji ٹھہرانے będzie miał wpływ na, dlatego w odpowiedzi na zapytanie zalecono, aby centralna Grupa Robocza ds. rozwoju (CD WPA) zgłosiła spadek.

Z j P ja ایکنک zaleca się był, że PAO spółek dystrybucyjnych رڈسٹری( ڈسکوز) i krajowa firma spedycyjna ( NTDC) odpowiednich Wskazówek samodzielnie finansować projekty, podejmowanie decyzji w sprawie odpowiedzialnego odbędzie się w.

C D W P zdecydowanie polecam to, nawet ze względu na fakt, że było to związane ڈسکوز, Okręgowa Rada Dyrektorów i Zarząd ntdc z SS G C I S N G P L w odniesieniu do ich programów samofinansowania, które muszą być w pełni wdrożone, z wyjątkiem tych projektów, które wymagają wsparcia budżetowego, finansowania dawcy i gwarancji rządowych.

Źródła podają, że na posiedzeniu Wydziału Energetyki Sekretariatu CD W P spółek dystrybucyjnych energii elektrycznej Zarząd projektów samodzielnych podlegających zatwierdzeniu jest odpowiedzialny za wniosek ze względów najwyraźniej przyjęty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *