Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Islamabad: Afganistan, Pakistan, od importu do taryfy سررس فروٹس پرییکس nie wzrośnie 4-krotnie, aby pozbyć się obaw lokalnych eksporterów odczuwanych do poniedziałku rano.

Paksko-Afgańska wspólna Izba Handlowa, Taryfa celna inteligentnie wyznacza trasę do Afganistanu,Azji Środkowej, pakistańskich Stanów ciężarówek, bezpośredni dostęp do premiera Imrana Khana na temat współpracy i środków nadzwyczajnych na żądanie był tam.

Źródła podały, że rząd Afganistanu, Pakistan, od importu do taryf importowych w celu szybkiego zwiększenia wartości biznesowej i zwiększenia eksportu krajowego w celu utrzymania zaufania społeczności handlowej, która może się kołysać.
Przewodniczący PAK-afgańskiej wspólnej Izby Handlowej Zubair Pearl, który odbył spotkanie w Sargodha, handlowcy mają twoje zastrzeżenia کاظہار, powiedział, że chociaż afgańscy celnicy pobierają 35 ton brutto kajaka za kontener o wartości 13لاکھ rupii podatku, to w ubiegłym sezonie otrzymano 3 miliony dolarów.

Powiedział, że obecna sytuacja, w której eksporterzy muszą ponieść tego rodzaju straty finansowe, polega na tym, że gdy eksport w porównaniu z rokiem ubiegłym zmniejsza się już o 32 proc. , jeśli spadną negatywne skutki sprzedaży bezpośredniej producentów.

Poza drogą do Afganistanu, kraje Azji Środkowej do produkcji pakistańskich ciężarówek również nie przeoczają, że wzajemne ustalenia były tego częścią. To nie tylko koszty rosną, ale także ładunek krzyża اسٹفنگ podczas produkcji jakości wpływa również na to, co się dzieje.

Zubair Pearl powiedział, że ta ważna kwestia została zwrócona na uwagę Premiera ze względu na interes narodowy i może zostać usunięta z powodu opóźnień w ogólnej gospodarce w związku z druzgocącymi konsekwencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *