Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Londyn: w piekarni Gospodyni, kiedy kupowała owoce na bazarze, była tak niezwykła, że wyglądała na nich wyjątkowo duża cytryna leżąca na niezwykłym, ponieważ była ogromna.

38-letnia Tamie Warren pochodzi z brytyjskiego miasta Ham w swoim życiu. Ten, który je odkrył, Lemon, ma jeszcze większą głowę niż ta. Ma całkowitą długość 9 cali i waży cztery funty więcej. Kilka dni temu powiedział, że ten Lemon go kupił.

Tami, twoja rodzina jest blisko formy, w której był stragan, z wyglądu mieli bardzo dużą cytrynę, na której widzieli uderzoną armię. Ten cytrynowy prawdziwy owoc jest 17 razy większy. Ma to ciasto cytrynowe zaprojektowane tak, aby można je było natychmiast kupić.
Tami powiedział, że mieszka naprzeciwko największego Puncha, jakiego jeszcze nie widział. „Mój pomysł polegał na tym, że było to bardzo dobre ciasto, które może się stać, a to głowa mojego syna jest jeszcze większa niż głowa” – powiedziała Tami, gdy poinformowali ją przedstawiciele mediów.

Później dowiedziałem się, że to cytryna, która z drzewa zerwanego w 1989 roku, z tego samego drzewa, z największej na świecie cytryny, została zerwana. 31-calowa cytryna otacza tę 10-funtową cytrynę, co było potwierdzeniem Księgi Rekordów Guinnessa.

Tami powiedział, że inni eksperci również wspominali o cytrynie, a ludzie z tych perfum są bardzo kompletnym Koranem. Cytryna została użyta,ale to nasiona chronionych roślin, które będą. Tami te nasiona nowego drzewa chcą rosnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *