Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Portugalia: Portugalia-jedna z ciekawych nowości, gdzie uniwersytecie کوئمبرا ایلٹا i Sofia Sean książek w چمگادڑیں dziesiątki których znajdują się cenne książki chronić to robić.

UNESCO oświadczyło, że biblioteka i Budynek są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa, ale oto pełzające stworzenia, których liczba żyje, a to چمگادڑیں je, które z książek ratują życie.

To świat najpiękniejszych bibliotek na świecie, w którym znajdują się starożytne książki. Niektóre książki są tak rzadkie, że ich cena się nie nazywa. Dlatego w książkach „Zarządzanie چمکادڑوں” jest opiekun Koranu.
W ten sposób zniszcz także książkę ssaków o pełzających stworzeniach z naturalnych środków zaradczych. Najciekawsze jest to, że do tej pory żaden student nie narzekał na nietoperza, a ona spokojnie tu świetnie mieszka.

Biblioteka Uniwersytecka Nikt nie wie, że to zwierzę, kiedy jest tutaj w bibliotece, dlaczego jest wybierane. Niektórzy eksperci uważają, że budynek ma kilkaset lat, a چمکادڑیں 1800 stąd.

Jednak odchody nietoperzy, z których niektóre łamią zasady przeznaczone dla konkretnego personelu, zostały umieszczone w środku. Biblioteka była zamykana na cenne meble z futra zwierząt, które ją pokrywały.

چمگادڑیں to samo, dlaczego?

Teraz pytanie brzmi, co administracja biblioteki چمکادڑوں dlaczego niedźwiedź trzyma, natomiast środek owadobójczy ادوی ا wykorzystuje również publikacje. Powodem tego jest to, że deski są w ciemnej wodzie i są tam drzewa. Wieczorem, gdy tylko pojawiły się owady-cewniki, komary, پتنگے i inne owady z zewnątrz, wydaje się, że pojawiły się منڈلانے. Dlatego teraz چمکادڑوں są zarządzane przez i promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *