Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Cambridge: naukowcy z University of Cambridge opracowali lekki „ہائیڈروجل”, który jest miękki i elastyczny, a także tak silny, że nawet jeśli ciężki pojazd jest również wdzięczny za to, co otrzymał, jeśli nic się nie wydarzy.

Ciężki obiekt zakończy się, gdy tylko zacznie się ten wzrost ciśnienia, jeśli natychmiast przekształci się w stan szklisty w obietnicy i obietnicy (مالیکیولز) względem siebie, bardziej ciasno związany tutaj.

Jednak to ciśnienie jako niskie może być normalne, jeśli przyjdzie, to ہائیڈروجل również ich pierwotny stan, z tyłu jest włączony. Więc to jest twoja elastyczność i mocno razem i wspiera ją.Jego sama właściwość opiera się na tym „super-galaretki’ w imieniu każdego znanego dzieje.

Oczywiste jest, że” ہاییڈروجل ” (hydrożele) pienią się jako miękkie i podnoszące na duchu substancje, cząsteczki wody (مالیکیولز) zawierają zbyt dużo leku.

Różne cechy ہائیڈروجل spożywanie produktów, urządzeń sanitarnych i rany opatrzyć, dziewczyna paski w dodatku do obiektywu کونٹیکٹ w produkcji nawet będąc tam.

Jednak do tej pory ci, którzy stali się мягкимاییڈروجل miękcy, wraz z faktem, że są bardzo delikatni, są też tacy, którzy mają wydłużenie lub napięcie, aby rosnąć na pękniętym, niszczącym, docierają do tego.

Tradycyjny ہاییڈروجل niż” super galaretka”, taka jak ta, różni się od presji, która rośnie na مالیکیولز na siebie bardziej ciasno z taką cewką, można to pomylić z kajdankami, do których mógł być przywiązany.

Szef zespołu badawczego Dr. زیووان według Huanga 'usieciowania’ nazywa się chemiczną manifestacją dróg Pistolet, takich jak cząsteczki, cząsteczki کیوکربیٹوریلز ’ za pomocą tej super galaretki produkcji.

Chociaż ta super galaretka składa się w 80% z wody, nadal jest to zbyt duże ciśnienie, aby ją utrzymać.

Jest to wyjątkowy wynalazek, opis najnowszego wydania internetowego czasopisma badawczego „Nature مییریلز”, w którym autorzy wyrazili nadzieję, że urządzenia medyczne, od mocnego ekranu smartfona po dziesiątki celów w tej super galaretce naszych wymagań, będą w stanie najlepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *