Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Michigan: amerykański fotograf kilka minut od siebie گتھم splecione گلہریوں zdjęcia zrobione na całym świecie, które stają się coraz bardziej wirusowe, mają problemy. Na tych zdjęciach sałatki na liściach dwóch گلہریوں, w których można zobaczyć walkę.

Fotografka z Michigan, Paula بیوور ze swojego domu, okazała się mieć dwóch czerwonychہلہریوں, którzy widzieli, jak sałatki na liściach walczą. گلہریاں siebie, запихнув były policzek ماررہی były i łodzi patch Cola również لگارہی były. Jak ten śnieg zasypał podłoga گلہریوں pole کارزار stało się dłuższe.

Ponieważ jednak w obu گلہریاں I ہارکر są całkowicie oddzielone i rządzą nimi na swój sposób. Paula powiedziała, że podczas walk umieszczono tylko ich imię, które zostało nazwane wiewiórką w O ’ Brien i innym laptopie… Spodziewał się oczywiście, że prawdopodobnie znowu tego گلہریاا nie będzie. Ale te dwa bestialskie języki walczą obrazkami bardzo ekscytującymi w stylu.

Mąż Pauli zmarł po 2020 roku po tym, jak nakręcił aparat, zdjęcia na wolności wychodzą na zewnątrz, a zdjęcia natury przyciągają cię. To uratuje ich od izolacji i oddzielenia się od żalu, aby ci pomóc. Dlatego są bardzo dobrze przedstawione na zdjęciach, które są takie same jak na zdjęciach, które dają bardzo ładny wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *