Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

W historii jest to Najdłuższa wojna 1651 roku między Holandia A Anglia na wyspach szytych (Wyspy Scilly) między kijem, która w 1986 roku zakończyła się wszystkim.

The blood of a drop – bez niego Najdłuższa wojna w Anglii, druga wojna domowa z gatunku, która w Holandii nie ma znaczenia, ponieważ gracz brał w niej udział. Konflikt w rzeczywistości dotyczy Anglii, członków parlamentu i rodziny królewskiej opowiadających się za siłą militarną, między początkiem której widzę to samo, co w przypadku wojny secesyjnej, podały władze.

Holandia jest Anglia posłów do potencjalnego zwycięzcy, a także w celu zidentyfikowania konfliktu po przystąpieniu, który zdecydował, że Holandia od dawna jest sojusznikiem, była jej decyzja o oszukiwaniu, aby być zrozumianym, A Anglia na granicach przybywających Holenderskich statków z bagażem najechała klapę, aby ją uruchomić.
Członkowie parlamentu, lider کرومویل siła i wytrwałość رائلسٹس zawodów, a nawet رائلسٹس MARYNARKI wojennej آئزلز off-szyta (wyspy składa się z Anglii woj.) pchnął go. Z رائلسٹس Holandii kilka uszkodzonych statków Holandii, on رائلسٹس od ich utraty بھرپائی domagali się, który wściekły na رائلسٹس odmówił.

رائلسٹس w imieniu obojętnie wykazał wśród holenderskiego dowódca floty Admirał Martin ٹرومپ w آئزلز od szyte z ogłoszeniem wojny był jednak wojnę wkrótce potem (w czerwcu 1651) رائلسٹس holenderskiej armii przed wynajęcia i, w ten sposób, Holandii, zabezpieczone członków parlamentu آئزلز off-szyte na kontrolę.

Jednak, gdy wojska Holenderskie tam z „powrotu” udał się do splotu, wypowiedzieli wojnę, aby zbliżyć się do zapomnianego, a tym samym oficjalnie przedłużyć serię wojen o 335 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *