Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Nowy Jork: naukowcy mają nasze fascynujące spojrzenie, które pokazało, że kiedy oko subtelnego widzi jednak szczegóły, druga, a nawet niewielka część dla niewidomych jest zakłócona, ale nie zdajemy sobie sprawy, że tak się dzieje.

Według badań siatkówki cienka część „فیویولا” polega na tym, że potrzebujemy każdego przedmiotu, który pokazuje szczegóły. Na przykład wiele towarów w tłumie, gdy zatrzymujemy się na książce lub jakiejkolwiek reklamie, wygląda tak, jakby zostały wykonane przez ten sam mózg, dopóki nie nadejdzie sygnał.

Nasze oczy natychmiast, gdy duża scena z dowolnego małego przedmiotu po powrocie, a następnie przejście do „مائیکروسیکیڈ” sugeruje, że proces ten jest w zasięgu wzroku dokładnie tak pięknego przedmiotu jak reszta scen, ale nie tych z nas, które jest ślepa.
University of Rochester w dziedzinie optyki związanej z dżinsami انٹوئے według مائیکروسیکڈز dzięki wielu chwilom wzrok jest stępiony, co może powiedzieć ślepota. A kiedy się rozglądamy, złóż go tak, aby proces się odbył.

Naukowcy twierdzą, że jest to dobra praktyka, a kiedy bierzemy lornetkę, aby monitorować usunięcie oczu, tym razem również zachodzi ten proces. W tym oku od dużego do małego i od małego do dużego spojrzenie z boku, aby zbliżyć się i dopasować, pomaga w tworzeniu…

Potwierdź ekspertom, że niektórzy wolontariusze patrzą na ekran komputera w grze, w którą grali, dając im delikatne włosy zwierząt, takie jak چادرپرس ا اللتی, które ukształtowały stworzenia NA نرجمانی. Kto lub Filadelfia, aby zobaczyć, w przypadku nich, był kij do naciśnięcia przycisku. W tym czasie skaner oczu bada obiekt.

Wszyscy wolontariusze przyznali, że gdy tylko stanie się Duży, na tle Twojego wyglądu, malutki szkodnik rzuca się, jeśli pracuje w pełnym wymiarze godzin, gdy nadchodzą. Nawet oni też nie widzieli bezpośrednio, jakie są monety.

W tym badaniu wiadomo, że martwy punkt po uderzeniu w nas jest ciągły, a także wzrok i sam ten proces jest dla niego lepszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *