Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Salon: młoda włoska Luksusowa Marka „بلرری” przedstawia najcieńszy zegarek mechaniczny na świecie, którego grubość wynosi zaledwie 1,8 mm (0,07 cala), a jego cena wynosi 4 miliony 40 tysięcy dolarów (8 milionów rupii pakistańskich).

Pozornie nieistotne, aby zobaczyć te zegarki, projektowanie i produkcja بلگری (Bvlgari) inżynierów trwało trzy lata, ponieważ w 170 ultrakrótkich części zamiennych do niezwykłego kunsztu niezwykle subtelnie w szablonie بمویا jest martwy.

Jest to nazwa zegar 'آکٹو فینیسیمو ultra’, który jest ostatni w drukarce laserowej i technologii ہولوگرافک, przez ٹیٹانیم metalowego bardzo krótki części samochodowych na ekstremalne trudności zaledwie 1,5 mm grubości w szablonie jest umieszczona.
Czy ten zegarek był kiedyś kluczem Po wypełnieniu kolejnego 50-godzinnego spaceru przed nimi?

بلرری według بواینیسیمو Ultra wyprodukowano tylko dziesięć zegarków, a taki zegarek kosztowałby 4 miliony 40 tysięcy dolarów.

Czas na zegarku jest wskazany na tarczy z panelem na kodzie Qr, również obraz to zegarek, który mistrz smartfona skanuje za pomocą „آکٹواینیسیمو Ultra” wszystkich szczegółów technicznych, które mogą go rozpoznać.

Co więcej, ten kod Qr przy użyciu specjalnej trójwymiarowej wirtualnej wycieczki może być również „który znów wędruje”, robiąc to, miej oko na przygotowanie kroków i materiałów związanych ze scenami, aby zobaczyć odpowiedzi tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *