Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Islamabad: sieć kontroli egzekucji podatków FBR (IR E N) w całym kraju przechowuje اندوزوں nielegalnych i przemycanych opublikowanych dostaw سگریٹس dla tych, którzy sprzeciwiają się gwałtownemu włączeniu.

Ir e n Squad listopad 2021, i مجموی w wysokości od miliona do 72 milionów 42 tysięcy 635 rupii podatków i دیوٹیز na podstawie دوکروڑ 14 lahów 79 tysięcy 625 dolarów o wartości 83 milionów 20 tysięcy skonfiskowanych nielegalnych papierosów wyprodukowanych w bieżącym roku finansowym 2021-22, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy w ciągu 17 milionów 79 milionów 59 tysięcy 737 rupii skonfiskowanych nielegalnych i fałszywych i bezcłowych papierosów, w rezultacie zajęto od 14 milionów do 29 milionów 5 ہزار265 rupii za uchylanie się od opłat i podatków.

Chińskie akcje w celu sprawdzenia prawie wszystkich dużych miast i różnych małych miasteczek, w których chińscy dealerzy podczas nalotu zostali zabici. Podczas tych nalotów Oddział Hyderabad przeprowadził w lokalach Gulzar & company bez pieczęci podatkowej LV 172 chińskie worki z skonfiskowanymi akcjami i uchylaniem się od płacenia podatków, przez osoby zaangażowane w proces przeciwko firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *