Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Waszyngton: w amerykańskim stanie Teksas w ciele 4-letniego syna w kuchni ukrywał się mężczyzna trzymany przez ojca, policja ją aresztowała.

Zagraniczna instytucja społeczna według raportu jest to ból serca w przypadku, gdy w mieście Boston w Teksasie pojawiła się oferta, w której ojciec, syn, po śmierci jego ciała w kuchni ukrył akcję policyjną podczas opowieści o ludzkich szczątkach.

Policja twierdzi, że David Mack, Michael wezwał podejrzanego do aresztowania funkcjonariuszy organów ścigania, którzy ze znalezionego czteroletniego zwłok, których szczątki są w formie wstępnego dochodzenia, ustalili, że nie było śmierci zmarłego w 2018 roku.

Bostońska policja w toku śledztwa przyznała się do ojca, który również twierdził, że zmarł po ukryciu zwłok syna, nie jest jednak jasne, niezależnie od operacji na tym etapie, dlaczego został odebrany.

Umierać młodo tożsamość Jasona Mc Michael ’ a z rządu. Policja powiedziała, że dodatkowe fakty i prawdziwa przyczyna śmierci będą dostępne na podstawie wyników sekcji zwłok, a inni uczestnicy śledztwa nadal będą w toku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *