Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Berlin / Chile / San Francisco / Teksas: astronomowie globalnego zespołu z odległości 31 lat świetlnych od Ziemi odkryli planetę, która w większości składa się z żelaza, gdy są tak gorące, że żelazo również je topi.

Ta نودریافتہ planeta o nazwie „G-J-367 b’ (GJ 367b) i jest na południe od nieba, „Vela nazywa się” gromada gwiazd (Ji J-367) z bardzo bliskiej odległości, a jej zawroty głowy zaczęły płakać.

Astronomowie wiedzą również, że planeta, której część powierzchni znajduje się po stronie gwiazd centralnych, ma temperaturę powierzchni około 1500 stopni Celsjusza; w której prawdopodobnie znajduje się również stopione żelazo, była w stanie, który powinien być. (Uwzględniono środowisko wód gruntowych w stopie żelaza 1538 stopni Celsjusza.)
Specjaliści naszej planety nowatorską dowody, 'ٹرانزٹنگ ایگزوپلینٹ badania سٹیلائٹ’ (t f), otrzymanych w wyniku analizy danych w Met. T-E-SS, NASA jest wykonana z powietrza, które, podobnie jak niektóre inne gwiazdy wokół planety, które trzeba znaleźć w kosmosie, zostało wysłane do ciebie.

Wczesne dowody wskazują, że po potężnym trzęsieniu ziemi nawet z tej planety można określić lokalizację ich centralnych gwiazd, ich bliskość, syntezę chemiczną i temperaturę. jeśli chodzi o inne funkcje, które pozwalają zebrać więcej informacji o Michaelu, a jego zadowalający stopień to potwierdził.

Tymczasem udowodniono również, że planeta ma bardzo wysokie spożycie pierwiastków innych niż żelazo (żelazo). Mianowicie dajemy mu „żelazną planetę”, która również może ją dać.

To szczegółowe badanie, odkąd okazało się, że „G-J-367 B” ich Centralne gwiazdy są bardzo blisko, a to tylko 7 godzin 40 minut (około 8 godzin), w tym mniej więcej pełny cykl rozpoczął się, wymaga czasu. Mówiąc najprościej, trzeba powiedzieć, że planeta „jednego roku” zakończyła się we Francji w ciągu zaledwie ośmiu godzin.

Naukowcy szacują również, że” Ji J-367 B ” bryły naszej ziemi są o około 25 procent mniejsze, natomiast masa w przeliczeniu na nią mamy z ziemi o 45% mniejsza.

Ich informacje, na podstawie których naukowcy oszacowali, że gęstość planety (materii skondensowanej Pina) wynosi 8 gramów na centymetr sześcienny. Gęstość planety Ziemia (5,5 grama na centymetr sześcienny) przekracza ją o prawie 46 procent.

Więc im więcej żelaza jest w nim z towarzyszem, jak to się stało? To pytanie obecnie mamy tylko spekulacje, które pokazują, że chropowate planety niszczą je między żelazem w centrum wolnego, może być tak, że później i upieczona planeta zderzyła się z tym w żelazie, ilość wzrostu może być przyczyną tego. Jednak nadal jest to tylko założenie, które jest prawdziwe lub błędne, że nie mamy żadnych twardych dowodów.

Uwaga: to odkrycie, opis czasopisma badawczego „Science’ w najnowszym numerze ukazał się w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *