Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Islamabad: federalne statystyki mówią, że w ostatnim tygodniu w kraju w 19 towarach konsumpcyjnych wzrosły ceny tygodniowe, stopa inflacji w ostatnim tygodniu wyniosła 0,07 proc. z niewielkiego spadku.

Federalne statystyki informowały o inflacji tygodniowych danych opublikowanych przez sąd, w których-według inflacji z zeszłego tygodnia w wysokości 0,07 proc. – zanotowano ogólną stopę inflacji na poziomie 18,58 proc. Według raportu tygodniowego w ciągu 9 punktów nastąpił spadek cen i 23 w ciągu tygodnia zaobserwowano stabilność, soczewica soczewica w cenie 6 rupii 18 dolarów za kg, wzrost soczewicy wybrał 4روپے 20 pieniędzy, soczewica ماش siedem dolarów siedem dolarów za kg drogie miejsce.

Statystyki ustawione w zeszłym tygodniu soczewica Mong trzy rupii 85 USD za kg drogie, czosnek 93 rupii, cebula 64 USD za kg drogie, wiatr, drewno opałowe do spalania ognia w cenie 4 rupii za minutę zwiększyły olej koksujący, ryż, ghee warzywne i wołowinę, drogie banany powietrzne w cenie 3,34 procent, soczewica مسور3,29 %, soczewica wybrana o 2,83 procent, soczewica Mong 2,32 procent, zupa do mycia naczyń 2,19 proc.do 1,65 proc. po cenie 1,17 proc. wzrostu, natomiast w ubiegłym roku tydzień pomidory 13 dolarów 15 dolarów za kg tanie, natomiast cena żywego drobiu میں24 rupii 71 spadła, ziemniaki 2 rupii 64 dolarów za kg tanie…
Według raportu, Krajowy butla z gazem płynnym w cenie 71 dolarów 50 centów, dwadzieścia kilogramów worków Mąki w cenie 5 dolarów 41 dolarów za tydzień odnotowano spadek, chińskie 95 dolarów za kilogram przystępnych cenowo, natomiast w ubiegłym tygodniu 23 towary konsumpcyjne w cenie, stabilność w nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *