Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Włochy w tym samym miejscu, około jedenastu dinozaurów przystosowanych do tego kraju, są również największym i najważniejszym odkryciem.

ٹراسسٹے miasto, nad pasmami górskimi, od dinozaurów z فاسل, które są strukturą w głównych dinozaurów tego. Te dinozaury dla „Bruno” zostały nazwane krajem, który również odpowiada dinozaurom w przeważającej części struktury.

Chociaż w latach 90. we Włoszech po dinozaurach pozostały ślady Twojego pobytu. Ale ma wiele dinozaurów, których stado znaleziono w powietrzu. ٹرائسٹے w pobliżu miasta ważne jest, aby odkryć wapień składający się z pasm górskich. Na jednym z nich znajdowała się również nazwa ٹیتھی شیڈروس انسیولیرس, która również osiem milionów lat temu miała tu pięć metrów wysokości.
Uniwersytet بولونا Profesor Federico فینٹی mówi, że chociaż we Włoszech dinozaury nie są spowodowane, ale teraz cała masa tych zwierząt została znaleziona. Federico jest jego szefem badań, który szczegółowo opisuje Raporty naukowe opublikowane w routed it.

Wszystkie dinozaury, które spotykamy, to dinozaury zwane lokalizacją. Tutaj wiele młodych dinozaurów ze znalezionych szczątków jest najbardziej kompletnym jego opisem. Struktura Bruno jest w dużej mierze kompletna i jak dotąd jest również największa. Z nimi مچلھیوں, i startu, kto ریپٹائل i شرمپ takich jak owady i szczątki znalezione tam.

Wcześniej w słynnych włoskich Alpach na aligatorze znaleziono również ślady przypominające ślady zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *