Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Islamabad: w Dubaju ogłoszono duże inwestycje dwóch wiodących międzynarodowych firm zajmujących się nieruchomościami w Pakistanie. W związku z tym Dubaj z renomowanej firmy nieruchomości Samana ڈیویلپرز I H&S real estate oświadczyły na konferencji prasowej w Dubaju podczas Twojej promocji i w Pakistanie w przyszłych projektach o tym, co powiedzieli ci Media.

Zanim dwaj najwyżsi urzędnicy podzielili między siebie podpisanie umowy, również w niej przebywając.

Na konferencji prasowej z okazji Dubaju w Radzie pakistańskiej generała Hasana Afzala Khana obecni byli członkowie Rady i dwie firmy firmy „Chiefs”.
Pakistańska Rada generała Hassana Afzala Khana, pakistański sektor nieruchomości w tak dużych inwestycjach, ogłasza, że obie firmy są mile widziane, a jego wspólne porozumienie z Pakistanem w sprawie inwestycji zewnętrznych jest mile widziane w Pakistanie.

Hassan Afzal Khan powiedział, że Zjednoczone Emiraty Arabskie w żywych pakistańczykach były warte dumy, że inwestor ZEA w jego wiejskiej nieruchomości w departamencie międzynarodowych standardów projektu nieruchomości zaczął tam jeździć.

Konsul Generalny Pakistanu Hassan Afzal Khan powiedział, że nieruchomości Samana ڈیویلپرز اورایچ I S nasze bogate doświadczenie w zakresie nieruchomości w Pakistanie w projektach ozdobionych nowoczesnymi obiektami uzupełni doświadczenie Pakistanu jako kamień milowy.

Liczne nagrody-nagradzane firmy nieruchomości ڈیویلپرزکا Samana liczyć na Bliskim Wschodzie, pierwszych 50 firm nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w pierwszych 20 ڈیویلپرز nieruchomości w nim. 2021 w większości sprzedaży lokalu mieszkalnego Samana ڈیویلپرز Dubaj w 16. Ta wybitna pozycja Samany ڈیویلپرز dyrektora generalnego Imrana Farooka odzwierciedla szerszą strategię biznesową.

W 2022 r. w Adobe w pierwszym roku wzrośnie więcej niż zakładano inwestycji, co stanowi 35% w komórce.

Z tej okazji Imran Farouk powiedział, że w Pakistanie mamy duże nadzieje i silne zamiary inwestowania. Powiedział, że waluta Pakistanu spada, mimo że sektor nieruchomości w tym kraju jest bardziej atrakcyjny. Pakistańskie publiczne międzynarodowe projekty mieszkaniowe wysokiej jakości, pragnienie.

Powiedział dalej, że Pakistan nie tylko w lokalnym stylu, ale także zgodnie ze światowymi standardami nieruchomości mieszkalnych, zapewni, że sposób budowy obiektów mieszkalnych w Dubaju zostanie tutaj przedstawiony. Imran Farouk powiedział, że dziś w epoce nowożytnej ڈیویلپرز nowoczesny styl trendów budowlanych, łączący potrzebę, podobny do trendów, które Samana ڈیویلپرز przedstawiła Ci w Dubaju.

Sektor budowlany w tej innowacji dzięki inwestorom, którym zainteresowali się twórcy prezentowanych projektów. Plaga Coruña, pomimo faktu, że Samana ڈیویلپرز projektów budowlanych w interesie publicznym w stratach nie doszło, a nasza działalność budowlana w ogóle kontynuowane w powietrzu.

W Pakistanie Twoje projekty są szczegółowo opisane, A Imran Farouk powiedział, że naszym celem jest stworzenie w Pakistanie pełnej społeczności mieszkaniowej o zaawansowanej jakości, aby zapewnić to samo, ponieważ mamy działkę zamiast kilku dużych działek, które lepiej kupić, aby standardowa społeczność mieszkaniowa wszystkich nieruchomości w jednym miejscu, pod warunkiem, że istnieje potencjał. Zadbaliśmy o to, aby „deweloperzy ایمیرٹس”, którzy obie grupy mają udziały w Pa w Pakistanie, ulepszyli firmę zajmującą się nieruchomościami, Twoje projekty w pięciogwiazdkowej jakości, Wszystkie nieruchomości do opowiedzenia.

Z tej okazji zastępca przewodniczącego h&S nieruchomości ایماد ma rację, wyraził przekonanie, że nieruchomości obu firm Samana ڈیویلپرز I H&S myślenia biznesowego w oszałamiającym zbiegiem okoliczności, co jest jego rozległym międzynarodowym doświadczeniem, które zapewni pakistańczykom doskonałe zakwaterowanie.

ایماد z prawej strony powiedział, że ایمیرٹیس ich Resort w Pakistanie ogłosił projekty w pierwszym projekcie, który będzie gorący i bogaty w naturalne krajobrazy, zbuduje Islamabad i Murri w pobliżu drogi ekspresowej. Powiedział, że ایمیرٹس ڈیویلپرز Twój projekt budowlany rozpoczynający się w przyszłym roku, którego szczegóły techniczne i finansowe omówię na konferencji prasowej w Islamabadzie w styczniu. Powiedział honorowemu ڈیویلپرز, że nowoczesne obiekty mieszkalne i światowe standardy powinny być małe.

Projekty mieszkaniowe w jednym, dwóch i trzech mieszkaniach oraz pomalowanych domach, a wszystkie udogodnienia będą dostępne w tych projektach, w tym usługi konsjerża, całodobowa ochrona, sprzęt pogotowia ratunkowego, usługi na żądanie, w tym szef kuchni, opiekunka do dziecka, kierowca, wyśmienita kuchnia, najlepsza restauracja, boisko do koszykówki i siatkówki, wspinaczka skałkowa, plac zabaw dla dzieci itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *