Friendswithfop.com

Nie uleczysz świata, dopóki nie uleczysz siebie.

Londyn: badanie wykazało, że zdrowie, od wiadomości ze świata po wszelkie pytania dotyczące tych informacji, zależy od twoich uczuć.

Mianowicie, jeśli zwykli ludzie z ll zdadzą sobie sprawę, że te informacje są przydatne, wtedy przeczytają i zrozumieją to samo, niezależnie od tego, czy są to informacje finansowe, wiadomości zdrowotne, czy informacje globalne, dlaczego nie.

Jest to czasopismo naukowe Nature Communications opublikowane w badaniu obejmującym ponad 500 osób, w tym czas badania.
500 osób w badaniu odkryło, że informacje otrzymywane przez ludzi, ich uczucia i potrzeby można podzielić na trzy etapy…

Lub, jeśli wiedza na ten temat pozwoli, że informacje uzyskane przez ich uczucia i emocje wpłyną na drugą kategorię tych, którzy mają te informacje, w podejmowaniu decyzji, którzy chcą pomóc, oraz na trzeci typ ludzi, o których informacje są oparte na tym, przeczytaj, co on często o may myśli, że żyją.

Ta informacja dotyczy mojego zdrowia, finansów i relacji międzyludzkich w keen to come. Oczekuje się, że badanie to nie tylko od osób z tendencją per se, ale także od اتتساب i informacji na temat nowych skutecznych sposobów, które pomogą uzyskać.

Eksperci chcą wiedzieć, że ludzie są zainteresowani przejęciem, po co to robić? I cały czas Studiuj ludzi, którzy kończą się chciwością pod czytaniem…

Jeśli chodzi o zdrowie, większość ludzi wie, że jesteś zainteresowany tym, jaki może być rak ofiary, a niektórzy ludzie w 2100 roku chcą poznać temperaturę planety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *